Anyways, they are my regular bills:
Vehicle: $500 (inches incorporated)
My 1 / 2 of Rent: $350
Tenants Inches: $12
Mobile phone: $80
Utilities: $100
Gas: ??? My job is 25 miles from the house & Sometimes Mon-Comes to an end (Needed) & I am going sometimes on Saturday morning.
My boyfriend pays monthly:
His Vehicle (inches incorporated): $390
His 1 / 2 of rent: $350
Internet & Cable Bundle: $110
& anything our boy needs: diapers, milk, food, baby wipes, hygiene
I additionally purchase the groceries and stuff we want throughout the house so far as toilet tissue, trash bags, etc. our boy virtually eats what we should do let’s focus on breakfast dinner and lunch. So I’m virtually requiring how much of an average monthly grocery and private products expense ought to be for any group of 2 grown ups and 1 child. Also what’s normal to invest per month on like activities, eating out, shopping etc around the weekend
My home is Ks in the event that matters! HELP!!! Thanks!!!! 🙂
]]>